ul. Gabriela Narutowicza 11 ,37-450 Stalowa Wola
15 842 11 31 / +48 785 421 131
sekretariat@psmstalowawola.pl

Sekcja fortepianu PSM I stopnia

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Stalowej Woli


KIEROWNIK SEKCJI FORTEPIANU PSM I STOPNIA 
mgr Urszula Nowaczek klasa fortepianu  

e-mail: urszula.nowaczek@psmstalowawola.pl



naucz. Barbara Hetper-Rosołowska
e-mail: barbara.rosolowska@psmstalowawola.pl


mgr Monika Kuca
e-mail: monika.kuca@psmstalowawola.pl


mgr Renata Kutyła
e-mail: renata.kutyla@psmstalowawola.pl


naucz.  Elżbieta Mazurkiewicz
e-mail: elzbieta.mazurkiewicz@psmstalowawola.pl


mgr Elżbieta Nowak-Szpunar
e-mail: elzbieta.szpunar@psmstalowawola.pl


mgr Marta Rachwalska-Misztal
e-mail: marta.misztal@psmstalowawola.pl


mgr Teresa Rajtar
e-mail: teresa.rajtar@psmstalowawola.pl


mgr Szymon Szurma
e-mail: szymon.szurma@psmstalowawola.pl


mgr Bożena Toman
e-mail: bozena.toman@psmstalowawola.pl


mgr Elżbieta Turek
e-mail: elzbieta.turek@psmstalowawola.pl


mgr Renata Zychewicz
e-mail: renata.zychewicz@psmstalowawola.pl