ul. Gabriela Narutowicza 11 ,37-450 Stalowa Wola
15 842 11 31 / +48 785 421 131
sekretariat@psmstalowawola.pl

Osiągnięcia uczniów do 2014

Uczeń MIKOŁAJ WYBACZ (klasa akordeonu – naucz. mgr Piotr Szafraniec) zdobył WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym dla uczniów szkół muzycznych I stopnia w Słupcy 9 – 11 kwietnia 2014 r.


Uczeń PAWEŁ ŻURAWSKI (klasa akordeonu – naucz. mgr Krzysztof Garbacz) zdobył WYRÓŻNIENIE w XVIII Międzynarodowych Sanockich Spotkaniach Akordeonowych „Sanok 2014” , Sanok, 23 – 26 kwietnia 2014 r.


Uczeń PIOTR ŻURAWSKI (klasa akordeonu – naucz. mgr Krzysztof Garbacz) zdobył WYRÓŻNIENIE XVIII Międzynarodowych Sanockich Spotkaniach Akordeonowych „Sanok 2014” , Sanok, 23 – 26 kwietnia 2014 r.


Kwintet akordeonowy: ANGELIKA STELMACH, PIOTR ŻURAWSKI, IZABELA JAROSZ, MICHAŁ HANG, PAWEŁ ŻURAWSKI (przygotowanie – naucz. mgr Krzysztof Garbacz) zdobył III MIEJSCE w XVIII Międzynarodowych Sanockich Spotkaniach Akordeonowych „Sanok 2014”, Sanok, 23 – 26 kwietnia 2014 r.


Uczeń MIKOŁAJ WYBACZ (klasa akordeonu – naucz. mgr Piotr Szafraniec) zdobył III MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym „Motion Music Festival 2014” w Czasławiu i Wieliczce 15 maja 2014 r.,


Uczeń MIKOŁAJ WYBACZ (klasa akordeonu – naucz. mgr Piotr Szafraniec) zdobył WYRÓŻNIENIE w VIII Tarnobrzeskim Konkursie Akordeonowym, w Tarnobrzegu 21 maja 2014 r


Uczeń DAWID STRĘCIWILK (klasa akordeonu – naucz. mgr Władysław Czub) zdobył WYRÓŻNIENIE w VIII Tarnobrzeskim Konkursie Akordeonowym w Tarnobrzegu 21 maja 2014 r.


Uczeń PAWEŁ ŻURAWSKI (klasa akordeonu – naucz. mgr Krzysztof Garbacz) zdobył I MIEJSCE w VI Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Akordeonowej „Harmonia zdrowia i muzyki” w Solcu – Zdroju 13 – 14 czerwca 2014 r.


Kwintet akordeonowy: ANGELIKA STELMACH, PIOTR ŻURAWSKI, IZABELA JAROSZ, MICHAŁ HANG, PAWEŁ ŻURAWSKI (przygotowanie – naucz. mgr Krzysztof Garbacz) zdobył WYRÓŻNIENIE w VI Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Akordeonowej „Harmonia zdrowia i muzyki” w Solcu – Zdroju 13 – 14 czerwca 2014 r.


Uczeń CEZARY SAGAN (klasa trąbki – naucz. mgr Marek Sękiel) zdobył NAGRODĘ I STOPNIA w VIII Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych w Kolbuszowej 5 grudnia 2013r.


Uczeń BASTIAN BEREŻAŃSKI (klasa trąbki – naucz. mgr Marek Sękiel) zdobył WYRÓŻNIENIE w VIII Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych
w Kolbuszowej 5 grudnia 2013r.


Uczeń CEZARY SAGAN (klasa trąbki – naucz. mgr Marek Sękiel) zdobył WYRÓŻNIENIE Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Szkół Muzycznych I i II st. Warszawa 12-13 stycznia 2013r.


Uczeń CEZARY SAGAN (klasa trąbki – naucz. mgr Marek Sękiel) zdobył WYRÓŻNIENIE w XX Śląskim Konkursie „Instrumenty dęte” Blacha dla najmłodszych
Dąbrowa Górnicza 16-19 kwietnia 2013r.


Uczeń CEZARY SAGAN (klasa trąbki – naucz. mgr Marek Sękiel) zdobył I MIEJSCE w XII Makroregionalnym Konkursie uczniów szkół muzycznych I st. w klasie inst. dętych blaszanych,  Łańcut 16-17 maja 2013r.


Nauczycielka mgr MONIKA KUCA otrzymała Dyplom za wyróżniający się akompaniament  w XII Makroregionalnym Konkursie uczniów szkół muzycznych I st.
w klasie inst. dętych blaszanych, Łańcut 16-17 maja 2013r.


Sekstet akordeonowy w składzie: MACIEJ KAPICA, WERONIKA BISZCZAT, BARTŁOMIEJ WÓJCIK, PIOTR SZEWCZYK, HUBERT SUDOŁ, SYLWESTER DUDZIK, zdobył II M I E J S C E w VI Ogólnopolskim Festiwalu Akordeonowych Zespołów Kameralnych (kategoria A) Stalowa Wola 22 marca 2013 r.
Zespół przygotował mgr Krzysztof Garbacz


Sekstet w składzie: DAWID KACZOR, STANISŁAW MADEJ, KACPER HOŁODY,
RAFAŁ BARTOCHOWSKI, ZUZANNA SZAFRANIEC, MAKSYM STEĆ zdobył I M I E J S C E w VI Ogólnopolskim Festiwalu Akordeonowych Zespołów Kameralnych (kategoria B) Stalowa Wola 22 marca 2013 r.
Zespół przygotowali: mgr Katarzyna Gieniec, mgr Szymon Pater, mgr Piotr Szafraniec


Sekstet akordeonowy w składzie: ANGELIKA STELMACH, PIOTR ŻURAWSKI
PAWEŁ ŻURAWSKI, IZABELA JAROSZ, , HICHAŁ HANG, MATEUSZ STRZEMPA, zdobył II M I E J S C E w VI Ogólnopolskim Festiwalu Akordeonowych Zespołów Kameralnych (kategoria C), Stalowa Wola 22 marca 2013 r.
Zespół przygotował mgr Krzysztof Garbacz


Duet akordeonowy w składzie: PIOTR ŻURAWSKI, PAWEŁ ŻURAWSKI zdobył III M I E J S C E w VI Ogólnopolskim Festiwalu Akordeonowych Zespołów Kameralnych (kategoria C) Stalowa Wola 22 marca 2013 r.
Zespół przygotował mgr Krzysztof Garbacz


Kwintet akordeonowy w składzie: WOJCIECH NALEPA, IZABELA SZEWCZYK, GRZEGORZ WRYK, KAROLINA PUZIO, JAKUB ŚWIERTA, zdobył WYRÓŻNIENIE w VI Ogólnopolskim Festiwalu Akordeonowych Zespołów Kameralnych (kategoria C)
Stalowa Wola 22 marca 2013 r.
Zespół przygotował mgr Krzysztof Garbacz


Nauczyciele: , mgr KATARZYNA GIENIEC, mgr SZYMON PATER, mgr PIOTR SZAFRANIEC otrzymali DYPLOM UZNANIA za kreatywność w podejściu do materiału muzycznego w VI Ogólnopolskim Festiwalu Akordeonowych Zespołów Kameralnych
Stalowa Wola 22 marca 2013 r.


Chór PSM II st. – dyrygent mgr Maciej Witek zdobył BRĄZOWY DYPLOM w II Ogólnopolskim Konkursie Chórów Szkół Muzycznych I i II st. WARSZAWSKA WIOSNA CHÓRALNA – 27 kwietnia 2013r.


Uczeń CEZARY SAGAN zdobył I MIEJSCE (klasa trąbki – naucz. mgr Marek Sękiel)
w XII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie Jaworzno 29 XI – 1 XII 2012r.

Nauczyciel mgr MAREK SĘKIEL otrzymał Dyplom w dowód uznania za wkład pracy i przygotowanie ucznia do XII Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Solistów w Jaworznie
Jaworzno 29 XI – 1 XII 2012r.

Nauczycielka mgr MONIKA KUCA otrzymała Dyplom za wyróżniający się akompaniament podczas XII Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Solistów w Jaworznie
Jaworzno 29 XI – 1 XII 2012r.


Uczeń PAWEŁ ŻURAWSKI zdobył I MIEJSCE (klasa akordeonu – naucz. mgr Krzysztof Garbacz)
Uczeń HUBERT SUDOŁ otrzymał WYRÓŻNIENIE (klasa akordeonu – naucz. mgr Władysław Czub)
VII Tarnobrzeski Konkursu Akordeonowy 23 maja 2012 r.


Uczeń CEZARY SAGAN zdobył II MIEJSCE (klasa trąbki – naucz. mgr Marek Sękiel)
w XI Makroregionalnym Konkursie uczniów szkół muzycznych I st. Łańcut 14.05.2012r.

Nauczyciel mgr JACEK CIOŁCZYK otrzymał Dyplom za wyróżniający akompaniament fortepianowy w XI Makroregionalnym Konkursie uczniów szkół muzycznych I st. w klasie instr. dętych blaszanych. Łańcut 14.05.2012r.


Kwintet Akordeonowy w składzie:

ANGELIKA STELMACH, PIOTR ŻURAWSKI, IZABELA JAROSZ, MICHAŁ HANG, MATEUSZ STRZEMPA. Zdobył: II MIEJSCE w XVII Międzynarodowych Spotkaniach Akordeonowych „Sanok 2012” 18 – 21 IV 2012


Sekstet Akordeonowy w składzie: WOJCIECH NALEPA, BARTŁOMIEJ ZIELIŃSKI
PIOTR SZWED,  ANGELIKA STELMACH, WOJCIECH GROCHOLA, JAKUB ŁACEK zdobył: II MIEJSCE w XVII Międzynarodowych Spotkaniach Akordeonowych
,,Sanok 2012″ 18 – 21 IV 2012, zespoły przygotował mgr Krzysztof Garbacz


Uczeń CEZARY SAGAN zdobył WYRÓŻNIENIE (klasa trąbki – naucz. mgr Marek Sękiel) w I Świętokrzyskim Festiwalu Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st.
Kielce 13-15.04.2012r.


Uczennica JOANNA RYBAK zdobyła WYRÓŻNIENIE (klasa skrzypiec – naucz. mgr Małgorzata Chojnacka) w VII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz w ramach XX Jasielskich Spotkań Muzycznych Jasło 29 III – 1 IV 2012r.
mgr Ryszard Marchewka – otrzymał Dyplom za wyróżniający się akompaniament podczas Konkursu


Uczennica PAULINA KOSIOR zdobyła WYRÓŻNIENIE (klasa gitary – naucz. mgr Grzegorz Wziątka) w II Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym „Młodzi czarodzieje gitary” Dobczyce 29-30 III 2012r.


Uczennica PAULINA KOSIOR zdobyła III MIEJSCE (klasa gitary – naucz. mgr Grzegorz Wziątka) w IV Ogólnopolskim Festiwalu Gitarowym „Gitara na Kresach 2012” Chełm 28 – 29 III 2012r.


Uczniowie z klasy gitary (naucz. mgr Grzegorz Wziątka) zdobyli: PAULINA KOSIOR – II MIEJSCE, RÓŻA CHWAŁEK – WYRÓŻNIENIE, PRZEMYSŁAW KOSIOR – WYRÓŻNIENIE w X Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary i Zespołów Gitarowych szkół muzycznych I stopnia w Strzyżowie – 26 – 27 III 2012r.


Osiągnięcia naszych uczniów w I Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych „Grajmy razem” Szkół Muzycznych I i II st. w Zamościu 22-23.03.2012r.: WYRÓŻNIENIE ucz. PSM I stopnia: Sara Steć i Greta Steć naucz. Renata Kutyła

WYRÓŻNIENIE ucz. PSM I stopnia: Zuzanna Żukowicz i Tomasz Kapica
naucz. Barbara Hetper – Rosołowska

I MIEJSCE ucz. PSM II stopnia: Karolina Rzekęć i Agata Brzóska
naucz. Renata Zychewicz


Kwintet akordeonowy w składzie: Angelika Stelmach, Piotr Żurawski, Izabela Jarosz,
Michał Hang, Mateusz Strzempa zdobył III miejsce podczas Ogólnopolskich Przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie (9 marca 2012r). Zespół przygotował mgr Krzysztof Garbacz.