ul. Gabriela Narutowicza 11 ,37-450 Stalowa Wola
15 842 11 31 / +48 785 421 131
sekretariat@psmstalowawola.pl

Sekcja instrumentów strunowych PSM II stopnia

KIEROWNIK SEKCJI INSTRUMENTÓW STRUNOWYCH PSM II STOPNIA
mgr Grzegorz Wziątka – klasa gitary

e-mail: grzegorz.wziatka@psmstalowawola.pl



mgr Piotr Cebula – klasa skrzypiec
e-mail: piotr.cebula@psmstalowawola.pl


mgr Wojciech Front – klasa kontrabasu
e-mail: wojciech.front@psmstalowawola.pl


mgr Valentyna Gorodyska – klasa skrzypiec
e-mail: valentyna.gorodyska@psmstalowawola.pl


mgr Oleksiy Kozlov – klasa skrzypiec
e-mail: oleksiy.kozlov@psmstalowawola.pl


mgr Weronika Lankamer – Nosewicz – klasa skrzypiec
e-mail: weronika.nosewicz@psmstalowawola.pl


mgr Adrian Małek – klasa skrzypiec
e-mail: adrian.malek@psmstalowawola.pl


mgr Magdalena Płóciennik – klasa wiolonczeli
e-mail: magdalena.plociennik@psmstalowawola.pl


mgr Maciej Woch klasa altówki
e-mail: maciej.woch@psmstalowawola.pl